Bărbat carbonizat în propria maşină

Ambulanță
Ambulanță

Trupul carbonizat al unui bărbat, în vârstă de 42 de ani, din municipiul Râmnicu Sărat, a fost găsit de pompieri vineri dimineaţa într-un autoturism care a luat foc şi care era parcat în faţa locuinţei.

Potrivit unor surse judiciare citate de Agerpres, poliţiştii iau în calcul sinuciderea, evenimentul survenind după ce acesta ar fi avut o ceartă cu concubina sa.

"Pompierii au fost anunţaţi la 112 de persoane care se aflau în casă, la sosirea acestora incendiul era generalizat. După finalizarea acţiunii a fost găsit în interiorul maşinii trupul carbonizat a unui bărbat în vârstă de 42 de ani", a declarat purtătorul de cuvânt al ISU Buzău, slt George Creţu.

Potrivit sursei citate, autoturismul nu se afla în trafic, ci era parcat în faţa locuinţei.

"Pompierii şi poliţiştii au demarat o anchetă pentru a stabili circumstanţele producerii evenimentului", a mai declarat sursa citată.

Google News icon  Fiți la curent cu ultimele noutăți. Urmăriți DCNews și pe Google News

Cele mai noi știri
Cele mai citite știri

Copyright 2025 SC PRESS MEDIA ELECTRONIC SRL. Toate drepturile rezervate. DCNews Proiect 81431.

Comandă acum o campanie publicitară pe acest site: publicitate@dcnews.ro


cloudnxt2
YesMy - smt4.5.3
pixel